Svētdiena, 29 Janvārī 2023, 13:57:00 Sveicināti Viesis


Magu ģilde ~ Canad Erenerth

Sākuma lapa | Reģistrācija | Ieeja
Vietnes izvēlne
Kalendārs
«  Janvāris 2023  »
POTCPie.SSv
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Ierakstu arhīvs

Par maģiju un maģiskajiem dueļiem

Maģija un burvestības ir viens no sarežģītākajiem elementiem visās brīvdabas lomu spēlēs, jo tajā jāņem vērā ļoti daudzi nosacījumi, lai nerastos strīdīgas situācijas par to vai burvestība trāpīja vai nē, vai tā izdevās vai neizdevās, cik daudz enerģijas esmu zaudējis, burot kaut kādu burvestību utt.

Taču brīvdabas lomu spēles, kurās ir maģija, ir interesantas ar to, ka daudziem cilvēkiem, kuriem paukošanās vai zobencīņas nav tā stiprākā puse, vai arī ir daudzi cilvēki, kuriem vispār nepatīk tuvcīņas kā tādas, tiek piedāvāta iespēja aktīvi piedalīties spēlēs, būdami par magiem, burvjiem, burvēm utt. Maģija brīvdabas lomu spēlēs vieš jaunas iespējas, jaunu, dažkārt pat netradicionālu, pieredzi, tādā ziņā, ka pārsvarā brīvdabas lomu spēlēs ir daudz tuvcīņas, jo tās ir vieglāk izpildāmas un labāk saprotamas, bet maģija ir kaut kas jauns, nepierasts, apvīts ar fantāzijām, un jaunu burvestību veidošana tā ir sava veida māksla, pateicoties kurai katrs maģijas izmantotājs var izpausties visā savā sacerēšanas, loģiskās domāšanas, eksperimentēšanas un pētīšanas talantā.

Mūsu brīvdabas lomu spēlēs maģijai tiek veltīta īpaša uzmanība, jo, tālajā 2003. gadā, līdz ar maģijas attīstīšanu arī aizsākās visa ideja par Canad Erenerth pasauli.

Canad Erenerth pasaulē burties var jebkurš – pat bruņinieks. Tā ir viena no nepierastākajām lietām brīvdabas lomu spēlēs, ka karotāja tipa tēli var izmantot maģiju. Ir ļoti reti gadījumi, kad mūsu brīvdabas lomu spēlēs kāds spēlētājs izvēlas neizmantot maģiju, skaidrojot, ka viņš vai viņa tēls ir viens no retajiem, kas piedzima bez buršanās talanta, taču pārsvarā izmantot maģiju Canad Erenerth pasaulē var jebkurš spēlētājs neatkarīgi no rases vai klases piederības, un tādu, kas nespēj izmantot burvestības, ir ļoti niecīgs daudzums (1:100’000).

Mums ir sava, ļoti vienkārša maģijas sistēma, kas nosaka gan maģiskās enerģijas patēriņu, gan tās atjaunošanos utt., tāpēc nākamajās lapas pusēs jūs varat iepazīties ar mūsu maģijas sistēmu.

Zemāk esam uzskaitījuši galvenos tematus sakarā ar kaujas noteikumiem. Lai aplūkotu tematu, vienkārši klikšķiniet uz zemāk dotā interesējošā temata vai uz interesējošā temata navigācijas panelī.

Mūsu aptauja
Novērtējiet manu vietni
Atbilžu kopskaits: 21
Statistika

Vietnē kopumā ir: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Meklēšana